Služby

Po individuální konzultaci nabízím návrh a zhotovení originální a kompletní svatební výzdoby. Svatební kytice přesně zvolené k dané nevěstě, dále kytičky pro maminky, svědkyně, družičky, babičky, květinové šperky pro nevěstu, korsáž klopy ženicha, kytici na házení, dekorace stolů, interiérů, exteriérů, automobilů, kočáru, polštářek na prstýnky … prostě vše, co udělá váš velký den ještě krásnější..

Velice ráda pracuji se suchými květinami. Ty dovedu zpracovat v  zajímavá aranžmá, lze jimi dekorovat, jak soukromé, tak i veřejné prostory. Chcete-li mít ovšem opravdu něco originálního, mohu nabídnout floristický objekt.

Ze  živých květin vám uváži kytici pro radost, k životnímu jubileu, k promoci, z lásky, třeba i jako omluvu, na vernisáž, k Valentýnu, pro paní učitelku…. prostě ke každé příležitosti, kde nesmí květiny chybět.

Vytvořím vám i vypichované dekorace ze živých květin na různé příležitosti, jakými jsou plesy, módní přehlídky, rauty a jiné společenské události, které si jistě zaslouží květinovou výzdobu k navození správné slavnostní atmosféry.

Dekorace interiérů mohou být jak ze živých květin a hrnkových rostlin, tak z materiálu suchého i umělého. K danému prostoru nabízím individuální poradenství, konzultace a návrh.

Jarem a Velikonocemi vás mohou provázet rozčepýřená aranžmá připomínající se probouzející přírodu.

Na podzim si zase vzpomeneme na své zesnulé blízké a přineseme jim na hřbitov hezké dušičkové aranžmá. Květinou v podobě smutečních kytic, věnců a vazeb se s člověkem důstojně i loučíme.

Jedním z nejkrásnějších období roku je období adventu a Vánoc, proto si dopřejte krásnou voňavou dekoraci. Nemusí jí být jen známý a tradiční adventní věnec, ale i jedinečné dekorace oken, dveří, parapetů, truhlíků a nebo rozmanité svícny.